Září 2009

Rubbish vplouvají do soutěže

21. září 2009 v 11:17 | Mišule
Fanoušci Rubbish i samotní členové se rozhodli, že je na čase se pořádně ukázat táborským občanům a tak se přihlásili do soutěže " Dvacet minut slávy"

Budeme bojovat s těmito songy, tak držte palce.

Na těchto adresách si můžete stáhnout.

OSLAVA narozenin stárnoucí M.

5. září 2009 v 21:33 | Mišule

Oslavy mých pětadvacátých narozenin proběhly ve velkém stylu. Nejdřív jsem vařila pro rodinku slavnostní véču, dostala spoustu dárků. Oslava číslo 2 proběhla s kamarády na Pražáku a nakonec to nejlepší - rodinný bowlingový večer. Bohužel musím podotknout, že ač jsem byla JÁ oslavencem, dovolili si mně nechat skončit na posledním místě !!! vrchol !!!

se ségrou jsme byly rozmazleny opojným míchaným nápojem

mamka byla výjimečně ten večer ve formě ...


Hlava rodiny se stala absolutním neporazitelným vítězem

no a pak už se jen pilo .o)
ségry Pájík a má nová paruka :o)

K Pájíkovi bych chtěla dodat, že v opileckém nádechu je vtipným společníkem a všichni dnes díky mnohočetnému opakování níže uvedený věty víme, že Pájík přeci nekouří... ale hrozně ho baví ho vyfukovat ten kouř :o)) -- toto se v Pájíkově podání stala "nejvtipnější věta večera"

vzhledem k tomu, že blog je veřejný, rozhodla jsem se, že vzniklé kompromitující fotky z večera raději ponechám jen v rodinném archívu :o)
Hofmanovic dámské pokolení
no a přestože večer skončil trošku dramaticky(zúčastnění ví :o)), prioritou bylo zůstat na živu a bez vážných zranění a to se nakonec povedlo :o))

Pařba