Krvavé výročí

11. dubna 2009 v 18:48 | Mišule
NAŠE DVOJITÉ VÝROČÍ - ROČNÍ MNĚ A PÁJUŠKY A PŮLROČNÍ S LUKÁŠEM SE NESLO V MUZIKANTSKÉM DUCHU VE ZKUŠEBNĚ.
RUBBISH(+ CHYBĚJÍCÍ JOŽAN BASÁK)


VYPADALO TO NA POKLIDNÉ SLAVENÍ, ŠLO SE PĚŠO DO MĚSTA A PRO UNAVENOST JSME SE ROZHODLI PRO ZASTÁVKU U OBLÍBENÉHO MEJDANOVÉHO JORDÁNU. MĚSÍC SVÍTIL, MY POPÍJELI A Z DĚTSKÉHO, SNAD I ALKOHOLOVÉHO ROZMARU JSME SE ROZHODLI JÍT NA ZKUŠENOU NA PROLÉZAČKY NEDALEKO.
¨
LUKÁŠ OHROMOVAL SVÝMI GYMNASTICKÝMI VÝKONY A VŠECHNO BYLO FAJN, DOKUD ....

.. DOKUD TEN JEDEN GYMNASTICKÝ VÝKON JAKSI NEVYŠEL ... ZPOČÁTKU TO VYPADALO K POPUKÁNÍ, PROTO ANI FOTOGRAFŮM NEBYLO BLBÉ FOTITI...... AŽ TEN VÝSLEDEK, KTERÝ JE PRO DRSNÉ ZÁBĚRY O NĚCO UPRAVEN STÁL ZA TO.
VÝSLEDEK?
MEGA BOULE NA ČELE, NATEKLÉ BULVIČKY, SKORO ZPŘERÁŽENÝ NOSÁNEK, ČÍSA POD NOSEM JAK SVIŇA A KRVE JAK Z VOLA....
PŘÍŠTĚ KAŠLEM NA VODKU A NA PROLÉŽAČKÁCH UŽ SI ASI DLOUHO ZABLBNOUT CHTÍT NEBUDEM... ALESPON LUKÝNO SE NECHAL SLYŠET, ŽE SE NA TO PŘÍŠTĚ MŮŽE PĚKNĚ VYSRA.... :O)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luboš luboš | E-mail | 12. dubna 2009 v 16:20 | Reagovat

Hej Mišule , koukám kapela klape jak vyšitá! Máte nějaký dema? Natočili jste uč cédo? Já mám taky kapelku - sice jen dva měsíce, ale splnil se mi životní sen...Koukám, že jsi Michalko šťasná kočenka - a%t Ti to prdelíno klape! Pozdravuj ségru, maminku a tatínka Hofmana. Luboš

2 mišule mišule | 14. dubna 2009 v 11:10 | Reagovat

no nazdáááár !!! ty ještě žiješ???jo, dalo by se říct, že kapelka šlape, byly ale personální změny, takže jsme taky vlastně znovu na začátku, v tuhle chvíli na kontě zatím 6 songů bohužel v hodně blbé kvalitě, nemáme to na co nahrát a studio je pro nás v tuhle chvíli zatím finančně náročný. no a jakou máš kapelu?jaký styl hrajete?to bude náká alternatíva , co?:o)tak něco pošli: mmmisha@centrum.cz , my ti to s tátou zkritizujem :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama