Listopad 2008

Léto pokračuje ve velkém stylu

9. listopadu 2008 v 16:49 | MišuleCO je u nás nového?

Možná bych se měla červenat ... :O)Ále.... tak třeba to, že si my cholky užíváme všechny těch nejpříjemnějších věcí, co si jen můžete představit... a že to listí už vážně nepůsobí tak tragicky, ba dokonce romanticky a všechno je tak nějak pozitivní a nabité energií :o))CHodíme na muziku a nedávno prožité blues v Notě v podání Matyáš bandu na mně docela zanechalo stopy.... neuvěřitelně sexy vychlastanej hlas zpěváka a věnování jednoho z nejromantičtějšího kousku pro všechny krásné slečny s významným mrknutím k našemu stolu nás téměř dojalo :o)

a tak se nás tam takhle dojatých najednou semklo víc a byly to známé ksichtíky z táborského muzikantského podsvětí a když na vás ta muzika tak moc působí, musíte jí umocnit něčím mocným a pak jste tam umocnění, že se paří i na jukebox a naprosto všude, kde vás napadne :o)To není Dan Bárta, to je náš Lukáš... nebo-li setkání bývalých pěvců E-leven. jak je vidno, žádná nevraživost zde nenašla své místo :o)


Velmi intenzivní bubenické sólo Lukýna a Pájušky :o)


pan inženýr Pešek :o)
"la la la la la la lamba..... ta da da dááááááá "
Bez komentáře :o))) to byste museli vidět na živo :o))))Nechápající Lukáš a Pája v zápalu tance ..,. nebo boje ? :o))
NA ZÁVĚR KANDIDÁT NA " FOTKU MĚSÍCE LISTOPADU" : MENTÁLCI Z BEVERLY HILLS :O¨))_____________________________________________________________________________


tak, tohle se všechno prostě děje... a protože začínají maturáky, stalo se i to, že jsme nemohli na jednom z nich chybět !!!
čábula :o)

Personál hotelu Palcát :o))
.... Pája nikdy nelítá nízko.... :o)
kekeláčci :o)