Dámská dovča Chlum

13. srpna 2008 v 22:53 | Mišule
no... co k tomu víc dodat... názorně
foto před :
Foto PO:
foto před:
foto PO:
hi...¨
obsazení oné velké akce bylo téměř klasické.. v pátek jsme se trampersky dopravily vláčkem do Chlumu u Třeboně v sestavě: já, sestřička a Pája
Postavily jsme stan, okoukly okolí ve snaze vyhmátnout náké pěkné okolní nocležníky. Už tehdy jsme oplývaly velmi veselou náladou bez cizího přičinění :o)
Odpoledne běžělo a my se připravovaly na večerní kytarovou zábavu.
Naše pověstné Falling slowly bylo nakonec podáno za svitu měsíce na molu (na mol ještě ne) a za doprovodu asi 15 ti posluchačů ve věku 9-17 let :o)... toto věkové rozložení nás potěšilo leč neutěšilo a tak naše kroky vedly na poštu... teda vlastně na Poštu...
Pošta byla totiž naše domovská základna a tento post může získat opravdu jen podnik nabízející malou vodku za 8 Kč. . proto jsme se nezdráhali tuto základnu navštěvovat i několikrát denně.
když byla slabá chvilka a velká zima, starala jsem se s láskou o dobro všech :o) :
Jelikož jsem byla jmenována "referentem alkoholového odbytu" měla jsem na vše plné právo !!!
no a takhle to dopadalo :o)))
Z druhé návštěvy Pošty jsme se rozhodly vrhnouti se na místní disko... a co se nestalo...
potaly jsme cestou naše nové sousedy.... vzhledem k přiměřenějšímu věku a to v rozmězí 22-32 let jsme se velmi rády přidaly a tak nás bylo zase o pár víc :o)
Sousedé byli veselé kopy a tak o zábavu bylo postaráno
no a co se zveřejňovatelných informací týče........
šly jsme domu....
ano, opravdu jsme šli a došli v zájmu všech až k ránu, aby nám ve stanu nebyla naprosto zbytečná zima :o)
Druhý den byl vzhledem k štědrým sousedům z minulého večera krušný.... ale zvládly jsme to a dokonce jsme daly i nákou tu kultůru.. konkrétně dechový soubor Junior na náměstí, na který nás lákal již v půl 9 ráno místí rozhlas větou :" Vážení hosté kempu, i přes nepřízeň počasí (tím myslel tu průtrž mračen, vichřici a sotva 15 stupnů nad nulou) Vás srdečně zveme na hudební slavnosti dechové hudby. Sebou si vemte dobrou náladu a hlavně pláštěnky !!!" :o) O místním rozhlasu by se dalo vyprávět dál, například při zpravodajských relacích v 8 ráno, že u vchodu číslo 2 je k prodeji čerstvé pečivo, či čerstvý tisk :o))
Znaveni kulturou a zimou jsme zase nevyhnutelně musely na Poštu, tentokráte již za podpory holek, které za námi přijely.
no a když holky pochopily, za co že se dá v poště vše možné pořídit, připojily se do našeho zběsilého tempa a tak jsme si to už zase štrádovaly na místní disko... no tam i holky objevily spoustu dalších sousedů a tak bylo zase veselo :o)
no... a pak jsme šly zase domu
a tentokrát kvůli velké zimě už pěkně při svitu sluníčka, no a cestou jsem zažila jednoho souseda pronásledovníka a byl jím pan Nehet, který měl pocit, že na něj schválně mrkám a tak mi musí být stále na blízku....
když se po hodině mé nevšímavosti odmítal odvrátit od naší pergoly u stanu a jeho nehet byl taky stále na blízku, pochopila jsem, že bude jednodušší své podnapilé oko úplně zavřít aby nedošlo k náké psychické nebo fyzické újmě :o) Pan nehet i se svým nehtem za nedlouho pochopil a tak jsme se mohly v klidu oddat vytouženému rannímu spánku.... tedy... dokud nám rozhlasový systém opět nezačal hlásit něco o tom čerstvém tisku na té bráně číslo 2 ....
Dále bych pak za akční dodala příhodu Páji a jejího nocležníka, kterým nebyl nikdo jiný než právě jeden ze sousedů... Pája je hodná dívka a tak zcela bezelstně poskytla ubytování ve svém stanu .
Samozřejmě naprosto nevinně...
její gradující odpovědí na vše zašeptané ze strany nocležníka znějící : ne......... NE ...... NEEEEE :o) bylo vyloučeno naprosto vše a tak jsme se mohly se sestřičkou s klidným svědomím oddat vytouženému spánku a nechat ty naproti svému osodu a nezlomné Páje :o)
a tak jsme měli o zábavu postaráno i poslední dovolenkovské svítání a tak nám všem bylo dobře, do té doby než se Lence udělalo nevolno z toho krásně vypadajícího kuřecího řízečku a nám ostatním z těch ošklivých semtexů s vodkou :o)
Shrnuto podtrženo, větou: "Pája je prase, opila se zase" se mohla pochlubit přidáním svého vlastníha jména každá z nás a tak to má být, pač jsme přeci na dovolenééééééé, dámy!!!!
Celý výlet bych si tedy dovolila jako referentka odbytu alkoholu nazvat povedeným a doufám, že mi to zbylé osazenstvo našeho zájezdu potvrdí :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PáJa PáJa | 14. srpna 2008 v 15:29 | Reagovat

Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Ať žije detox!:) Děvčata měly bychom se nad sebou zamyslet!

2 misa misa | 14. srpna 2008 v 15:37 | Reagovat

Pájo, pochlub se, kolik dní už jsi čistá ?:o)))))

3 misa misa | 14. srpna 2008 v 15:40 | Reagovat

dále bych samozřejmě ráda podotkla, že jsme se chovaly slušně, náký alkohol proběhl,ale jen v rámci dobré nálady a slušného chování, takže na sebe můžeme být hrdé, že jsme si to užily a hlavně přežily :o))

4 Váca Váca | 15. srpna 2008 v 13:30 | Reagovat

jako fakt dobré:-) to musela být jízda:-)))

5 Ségra Simča Ségra Simča | 17. srpna 2008 v 22:12 | Reagovat

Já jako vedoucí zájezdu mohu potvrdit že sme se chovali i přes velké pravelké množství alkoholu slušně a nedělali sme pražádnou ostudu :)

6 mamka mamka | 18. srpna 2008 v 8:52 | Reagovat

Tomu tedy ale vůbec nevěřím!!!!!!

7 míša míša | 18. srpna 2008 v 23:43 | Reagovat

a jéje, rodinná bitka :o) ségra, nepřeháněj, já  bych to nazvala spíše... větší než malé množství alkoholu  a že jsme slušné cholky, to je snad jasné, ne?:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama