Srpen 2008

Hilton fest

25. srpna 2008 v 0:09 | Mišule
Tento víkend opět patřil k těm náročnějším, ale vzhledem ke končícímu se letnímu času to bylo naprosto v pořádku. V pátek se má bývalá kapela E-leven ukázala po dlouhé době na veřejnosti a tak v Oboře předvedla kamarádům a známým svůj um a opravdu to stálo za to.
vlevo s kytarou Pája, pro ty, kdo by nepoznali :o)
další mé kroky vedli s klukama z gympl party do Roudný na Parkány. Byla to hezká zkušenost.. jen možná ta stovka vstup a následný přívalový déšt´kazily už tak dost nevalný dojem. Hold něky se to nepovede....
O to víc se povedla sobota a již tradiční Hilton fest. Na obrázku kapela Hodně podně ... tímto názvem bohužel jejich kreativita končí... snaha napodopit táborskou beruškami a motýlky přeplněnou Peshatu nebyla vtipná a už vůbec né povedená. Dojmu nepomohla ani zahraniční houslistka - stážistka z německa..
A kdo se zůčastnil této kůlturní pecky??setřičky v plné polní
Hrďa z To be delirious se přichomítl
samozřejmě Pájuška
a taky Pájík- v líbezné dvojici se sestřičkou
... tak osazenstvo bylo představeno a co se dělo pak?:o)
samozřejmě se plně věnovalo místní muzice.. napříkak písecké kapele Kohiba, která letošní ročník s přehledem vyhrála a to naprosto zaslouženě
výborně se na ní pařilo
třetí místo obsadila kapela z Maršova Invine.... na foto Invine a opilý fanoušci z rodné díry(dál bych se k tomu Pájuško nevyjadřovala, myslím, že nazvání této dvojice je takto naprosto dostačující:)
no a pak klasika ...... tedy až do chvíle ....než se k nám přiřítili ti moravští vysokoškolští čundráci ...
no a tak se pařilo a pak jsem se taky vdávala na kašně a tak :o) a vůbec to tak nějak bylo fajn :o)

Řádění v Řípci

19. srpna 2008 v 23:10 | Mišule
Řípec zase jednou zažil tóčo. Gympl parta se rozhodla podpořit mé pěvecké snažení a tak se vydali na pravou nefalšovanou vesnickou zábavu.
U někoho se dělo něco neobvyklého ...
a někdo se tvářil zase naprosto standartně :o)
Pája měla pocit, že když bude předstírat odpor k alkoholu... někdo jí uvěří .... :o)
a ....
chvíli se vážně bránila :o)
Při druhém foto ale každému dojde, že to bylo naprosto zbytečné :o)
sladění doplňků ... pro naprostou dokonalost jsem dočasně změnila i barvu svých očí :)
Kdopak je tady na sráč?:o)
la la la ... " to byla kočka, ta měla očka, ta měla voči kočičííííííí " ... když se páni k ničemu nemají, vystačíme si s Pájuškou naprosto v pohodě sami :o)
No a tak se pilo a zpívalo a tancovalo... a řešilo se i pár bolů našeho stupidního lidstva a jeho výroky, ale hodlám hodnotit, že to byla fajn vesnická párty :o)
no a takhle vypadá naprosto zaneprázdněná recepční :o)
pracovní doba: ty nohy vážně nejsou na stole :o))

Dámská dovča Chlum

13. srpna 2008 v 22:53 | Mišule
no... co k tomu víc dodat... názorně
foto před :
Foto PO:
foto před:
foto PO:
hi...¨
obsazení oné velké akce bylo téměř klasické.. v pátek jsme se trampersky dopravily vláčkem do Chlumu u Třeboně v sestavě: já, sestřička a Pája
Postavily jsme stan, okoukly okolí ve snaze vyhmátnout náké pěkné okolní nocležníky. Už tehdy jsme oplývaly velmi veselou náladou bez cizího přičinění :o)
Odpoledne běžělo a my se připravovaly na večerní kytarovou zábavu.
Naše pověstné Falling slowly bylo nakonec podáno za svitu měsíce na molu (na mol ještě ne) a za doprovodu asi 15 ti posluchačů ve věku 9-17 let :o)... toto věkové rozložení nás potěšilo leč neutěšilo a tak naše kroky vedly na poštu... teda vlastně na Poštu...
Pošta byla totiž naše domovská základna a tento post může získat opravdu jen podnik nabízející malou vodku za 8 Kč. . proto jsme se nezdráhali tuto základnu navštěvovat i několikrát denně.
když byla slabá chvilka a velká zima, starala jsem se s láskou o dobro všech :o) :
Jelikož jsem byla jmenována "referentem alkoholového odbytu" měla jsem na vše plné právo !!!
no a takhle to dopadalo :o)))
Z druhé návštěvy Pošty jsme se rozhodly vrhnouti se na místní disko... a co se nestalo...
potaly jsme cestou naše nové sousedy.... vzhledem k přiměřenějšímu věku a to v rozmězí 22-32 let jsme se velmi rády přidaly a tak nás bylo zase o pár víc :o)
Sousedé byli veselé kopy a tak o zábavu bylo postaráno
no a co se zveřejňovatelných informací týče........
šly jsme domu....
ano, opravdu jsme šli a došli v zájmu všech až k ránu, aby nám ve stanu nebyla naprosto zbytečná zima :o)
Druhý den byl vzhledem k štědrým sousedům z minulého večera krušný.... ale zvládly jsme to a dokonce jsme daly i nákou tu kultůru.. konkrétně dechový soubor Junior na náměstí, na který nás lákal již v půl 9 ráno místí rozhlas větou :" Vážení hosté kempu, i přes nepřízeň počasí (tím myslel tu průtrž mračen, vichřici a sotva 15 stupnů nad nulou) Vás srdečně zveme na hudební slavnosti dechové hudby. Sebou si vemte dobrou náladu a hlavně pláštěnky !!!" :o) O místním rozhlasu by se dalo vyprávět dál, například při zpravodajských relacích v 8 ráno, že u vchodu číslo 2 je k prodeji čerstvé pečivo, či čerstvý tisk :o))
Znaveni kulturou a zimou jsme zase nevyhnutelně musely na Poštu, tentokráte již za podpory holek, které za námi přijely.
no a když holky pochopily, za co že se dá v poště vše možné pořídit, připojily se do našeho zběsilého tempa a tak jsme si to už zase štrádovaly na místní disko... no tam i holky objevily spoustu dalších sousedů a tak bylo zase veselo :o)
no... a pak jsme šly zase domu
a tentokrát kvůli velké zimě už pěkně při svitu sluníčka, no a cestou jsem zažila jednoho souseda pronásledovníka a byl jím pan Nehet, který měl pocit, že na něj schválně mrkám a tak mi musí být stále na blízku....
když se po hodině mé nevšímavosti odmítal odvrátit od naší pergoly u stanu a jeho nehet byl taky stále na blízku, pochopila jsem, že bude jednodušší své podnapilé oko úplně zavřít aby nedošlo k náké psychické nebo fyzické újmě :o) Pan nehet i se svým nehtem za nedlouho pochopil a tak jsme se mohly v klidu oddat vytouženému rannímu spánku.... tedy... dokud nám rozhlasový systém opět nezačal hlásit něco o tom čerstvém tisku na té bráně číslo 2 ....
Dále bych pak za akční dodala příhodu Páji a jejího nocležníka, kterým nebyl nikdo jiný než právě jeden ze sousedů... Pája je hodná dívka a tak zcela bezelstně poskytla ubytování ve svém stanu .
Samozřejmě naprosto nevinně...
její gradující odpovědí na vše zašeptané ze strany nocležníka znějící : ne......... NE ...... NEEEEE :o) bylo vyloučeno naprosto vše a tak jsme se mohly se sestřičkou s klidným svědomím oddat vytouženému spánku a nechat ty naproti svému osodu a nezlomné Páje :o)
a tak jsme měli o zábavu postaráno i poslední dovolenkovské svítání a tak nám všem bylo dobře, do té doby než se Lence udělalo nevolno z toho krásně vypadajícího kuřecího řízečku a nám ostatním z těch ošklivých semtexů s vodkou :o)
Shrnuto podtrženo, větou: "Pája je prase, opila se zase" se mohla pochlubit přidáním svého vlastníha jména každá z nás a tak to má být, pač jsme přeci na dovolenééééééé, dámy!!!!
Celý výlet bych si tedy dovolila jako referentka odbytu alkoholu nazvat povedeným a doufám, že mi to zbylé osazenstvo našeho zájezdu potvrdí :o)